SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Sockertång 7313018
nr 731 3018
Sockertång
1700-/1800-tal, Silver, längd: 14, 28 g
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:03:24
100 kr
350 kr
250 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.